Służebność przesyłu – pomorskie 2021-12-14T09:38:20+00:00
Loading...

Służebność przesyłu – pomorskie

Służebność przesyłu to instytucja nie tylko w województwie pomorskim, która została w polskim prawie uregulowana stosunkowo niedawno. Dopiero w 2008 roku w Kodeksie cywilnym pojawiły się pierwsze zapisy dotyczące tego zagadnienia. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku po dokładnym przeanalizowaniu wspomnianego obszaru prawnego. Dzięki temu od początku możemy skutecznie prowadzić postępowania w imieniu naszych Klientów. Posiadane doświadczenie i wykwalifikowani prawnicy to gwarancja osiągnięcia założonych celów. Służebność przesyłu pomorskie to bardzo szerokie pojęcie, z którym w naszej kancelarii skutecznie sobie radzimy. Działamy na terenie całej Polski, aby pomóc jak największej liczbie Klientów w uzyskaniu wynagrodzenia lub odszkodowania za służebność przesyłu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam z powodzeniem kończyć prowadzone postępowania, a co najważniejsze dzięki nim nabyliśmy umiejętność oceny sprawy przed jej podjęciem. Dlatego o tych przypadkach w których orzecznictwo prawne nie pozwala na uzyskanie roszczenia jesteśmy wstanie poinformować naszych Klientów dzięki czemu nie muszą oni angażować swoich środków w dalsze prowadzenie swojej sprawy.

Służebność przesyłu pomorskie – czy warto?

Służebność przesyłu – pomorskieObecnie w branży trudno jest znaleźć inną kancelarię, która tak długo zajmuje się pojęciem służebnością przesyłu w województwie pomorskim. Posiadamy dużą ilość wygranych spraw sądowych i zawartych ugód. Podejmując się współpracy z nami mają Państwo gwarancję profesjonalnego i skutecznego wsparcia w walce o odszkodowanie. Wybierając sprawdzoną kancelarię z ugruntowaną pozycją na rynku nasi Klienci mogą mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby poprowadzić ich sprawę opierając się na obecnie najwyższych merytorycznych standardach. Służebność przesyłu jest zagadnieniem, które nie należy do najłatwiejszych, dlatego powierzając swoją sprawę niedoświadczonym prawnikom można nie osiągnąć założonego celu. Nasza kancelaria od lat specjalizuje się w kwestii służebności. Dzięki temu realnie i w indywidualny sposób oceniamy każdy przypadek. Odpowiednia weryfikacja już na samym początku bardzo ułatwia całe postępowanie, a w dodatku zmniejsza powstanie wszelkich zbędnych kosztów dla Klientów.

Jak ustalić wysokość odszkodowania i wynagrodzenia za służebność przesyłu w województwie pomorskim?

Służebność przesyłu – pomorskie

Jednym z najważniejszych elementów całego postępowania jest ustalenie wysokości powstałej należności finansowej za służebność przesyłu. Już na początku podkreślmy, że odszkodowanie czy wynagrodzenie za służebność przesyłu, ustala się indywidualnie w zależności od określonych elementów należących do infrastruktury przesyłowej oraz jej zewnętrznego otoczenia tj. określone rozporządzenia, cechy charakterystyczne nieruchomości, etc.  Służebność przesyłu nie jest prostym zagadnieniem, dlatego warto zatrudnić specjalistę, który oceni, pomoże i ustali wysokość roszczenia. W naszej kancelarii sami szacujemy taką wysokość. To pozwala nam weryfikować pracę biegłych sądowych i skrupulatnie przyglądać się wszystkim etapom postępowania.