Służebność przesyłu – pomorskie 2021-06-18T11:42:06+00:00
Loading...

Służebność przesyłu – pomorskie

Służebność przesyłu to instytucja, która została w polskim prawie uregulowana stosunkowo niedawno. Dopiero w 2008 roku w Kodeksie cywilnym pojawiły się konkretne zapisy dotyczące tego zagadnienia. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku po dokładnym przeanalizowaniu wspomnianego obszaru prawnego. Dzięki temu od początku możemy skutecznie prowadzić postępowania w imieniu naszych Klientów. Posiadane doświadczanie i wykfalifikowani prawnicy to gwarancja osiągnięcia założonych celów. Służebność przesyłu to bardzo szerokie pojęcie, z którym w naszej kancelarii radzimy sobie bardzo dobrze. Działamy na terenie całej Polski, aby pomóc jak największej liczbie Klientów w uzyskaniu wynagrodzenia lub odszkodowania za służebność przesyłu. Wiedza i doświadczanie pozwolą nam z powodzeniem zakończyć każde prowadzone postępowanie, dlatego zachęcamy do skontaktowania się z naszą kancelarią.

Służebność przesyłu – czy warto?

Służebność przesyłu – pomorskieObecnie nie znajdą Państwo w branży żadnej innej kancelarii, która tak długo zajmuje się pojęciem służebność przesyłu. Posiadamy dużą ilość wygranych spraw sądowych i zawartych ugód. Podejmując się współpracy z nami mają Państwo gwarancję profesjonalnego i skutecznego wsparcia w walce o odszkodowanie. Dlatego zdecydowanie polecamy nasze usługi i uważamy, że warto z nich skorzystać. Wybierając sprawdzoną kancelarię z ugruntowaną pozycją na rynku nasi Klienci mogą mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby spełnić ich oczekiwania. Służebność przesyłu jest zagadnieniem, które nie należy do najłatwiejszych, dlatego powierzając swoją sprawę niedoświadczonym prawnikom można nie osiągnąć założonego celu. Nasza kancelaria od lat specjalizuje się w kwestii służebności. Dzięki temu realnie i w indywidualny sposób oceniamy każdy przypadek. Odpowiednia weryfikacja już na samy początku bardzo ułatwia całe postępowanie, a w dodatku zmniejsza powstanie wszelkich zbędnych kosztów dla Klientów.

Jak ustalić wysokość odszkodowania i wynagrodzenia za służebność przesyłu?

Służebność przesyłu – pomorskie

Jednym z najważniejszych elementów całego postępowania jest ustalenie wysokości przyznanej należności finansowej za służebność przesyłu. Już na początku podkreślmy, że odszkodowanie czy wynagrodzenie za służebność przesyłu, ustala się indywidualnie w zależności od określonych czynników. Największe znacznie ma jednak napięcie prądu lub bliskość transformatora. To oznacza, że im wyże napięcie lub im bardziej transformator utrudnia użytkowanie prywatnego gruntu tym większa będzie wypłacana rekompensata. Taka sama zasada obowiązuje przy inny formach przesyłu. im bardziej utrudniają one korzystanie z działki, tym wyższe będzie odszkodowanie czy wynagrodzenie. Służebność przesyłu nie jest prostym zagadnieniem, dlatego warto zatrudnić specjalistę, który oceni i pomoże ustali wysokość należności. W naszej kancelarii sami wyliczamy również wysokość roszczeń. To pozwala nam weryfikować pracę biegłych sądowych i skrupulatnie przyglądać się wszystkim etapom postępowania.