Służebność przesyłu – małopolskie 2021-12-13T09:07:09+00:00
Loading...

Służebność przesyłu – małopolskie

Kancelaria Nihil Obstat sp. z o.o. rozpoczęła świadczenie usług w tej dziedzinie prawa w 2013 roku aby pomóc w rozwiązaniu problemów niechcianej infrastruktury przesyłowej zlokalizowanej na działkach naszych Klientów. Chcieliśmy, aby właściciele nieruchomości, przez które przebiega infrastruktura przesyłowa otrzymali należyte odszkodowanie lub wynagrodzenie za służebność przesyłu w województwie małopolskim. Jako pierwsi zaangażowaliśmy się w służebność przesyłu, dzięki temu posiadamy istotne doświadczanie i kluczową wiedzę w tej kwestii. Biegle znamy się również na prawie rzeczowym, nieruchomości i energetycznym, dzięki możemy sprostać wymaganiom skomplikowanej wykładni prawniczej związanej z instytucją służebności przesyłu. Nasza kancelaria pomaga Państwu w zdobyciu odszkodowania za słupy energetyczne i linie wysokiego napięcia znajdujące się na prywatnej posesji. Służebność przesyłu, mimo swojej skomplikowanej specyfiki, jest tematem, z którym zmagamy się od wielu lat i chętnie Państwu pomożemy.

Służebność przesyłu małopolskie – czy warto?

Służebność przesyłu – małopolskieWszystko zależy od istoty danej sprawy. Trzeba ją dobrze ocenić i przeanalizować przed podjęciem każdego kroku. Doświadczanie, które zawdzięczamy, temu że służebność przesyłu małopolskie to zagadnienie, którym zajmujemy się praktycznie od jego powstania sprawia że ułożyliśmy bezpieczną drogę procedowania spraw naszych Klientów aby angażowali jedynie minimum środków finansowych potrzebnych do procedowania sprawy na danym etapie. Szacujemy koszty przyszłych etapów prowadzenia sprawy oraz informujemy o nich naszych Klientów.  Posiadamy dużą ilość wygranych spraw sądowych i zawartych ugód.  Dbamy o indywidualne podejście i kontrolę wszystkich etapów postępowania. Dlatego  uważamy, że warto  skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia. Służebność przesyłu jest zagadnieniem nie tylko w województwie małopolskim, które nie należy do najłatwiejszych, dlatego powierzając swoją sprawę niedoświadczonym prawnikom można nie osiągnąć założonego celu. W naszej kancelarii od lat pracujemy nad rozmaitymi przypadkami związanymi ze służebnością przesyłu. To pozwoliło nam zdobyć cenne doświadczanie i nauczyło, jak powinniśmy procesować sprawę wobec orzecznictwa Sądów Najwyższych. Skupianie się na szczegółach już na samym początku współpracy ułatwia prowadzenie całego postępowania oraz zmniejsza możliwość powstania wszelkich zbędnych kosztów dla Klientów.

Służebność przesyłu małopolskie – jak ustalić wysokość należności?

Służebność przesyłu – małopolskieWysokość wypłacanego odszkodowania czy wynagrodzenia za służebność przesyłu jest ustalana indywidualnie podczas każdej sprawy. Wpływ na nią ma wiele czynników, które trzeba dogłębnie ocenić aby móc wpłynąć na decyzję biegłych w przypadku kiedy ich operat jest niekorzystnie opracowany dla naszych Klientów.  Służebność przesyłu należy do wymagających wykładni prawa, dlatego warto zatrudnić specjalistę, który oceni i pomoże ustalić wysokość należności oraz możliwość jego uzyskania. W naszej kancelarii sami szacujemy  wysokość roszczeń. To pozwala nam weryfikować pracę biegłych sądowych i skrupulatnie przyglądać się wszystkim etapom postępowania.