Służebność przesyłu – małopolskie 2021-10-04T07:52:04+00:00
Loading...

Służebność przesyłu – małopolskie

Naszą kancelarię otworzyliśmy w 2013 roku, ponieważ zauważaliśmy brak odpowiedniej wiedzy w tej dziedzinie. Chcieliśmy, aby właściciele działek, przez które przebiega infrastruktura przesyłowa otrzymali należyte odszkodowanie lub wynagrodzenie za służebność przesyłu w województwie małopolskim. W 2010 roku zmodyfikowano zapisy prawne i umożliwiono pobieranie opłat należnych z wielu różnych powodów. Jako pierwsi zaangażowaliśmy się w służebność przesyłu, dzięki temu posiadamy ogromne doświadczanie i wiedzę w tej kwestii. Biegle znamy się również na prawie rzeczowym, nieruchomości i energetycznym, dzięki temu nasza działalność jest tak skuteczna i może się prężnie rozwijać. Nasza kancelaria pomaga Państwu w zdobyciu odszkodowania za słupy energetyczne i linie wysokiego napięcia znajdujące się na prywatnej posesji. Służebność przesyłu, mimo swojej czasem skomplikowanej specyfiki, jest tematem, z którym zawsze sobie poradzimy i chętnie Państwu pomożemy.

Służebność przesyłu małopolskie – czy warto?

Służebność przesyłu – małopolskieOczywiście, że warto skorzystać z naszych usług. Doświadczanie, które jest bardzo duże zawdzięczamy, temu że służebność przesyłu małopolskie to zagadnienie, którym zajmujemy się praktycznie od jego powstania. Posiadamy dużą ilość wygranych spraw sądowych i zawartych ugód. Za każdym razem, gdy rozpoczynamy pracę nad jakimś zleceniem w pełni się  angażujemy. Dbamy o indywidualne podejście i kontrolę wszystkich etapów postępowania. Dlatego zdecydowanie polecamy nasze usługi i uważamy, że warto z nich skorzystać. Służebność przesyłu jest zagadnieniem nie tylko w województwie małopolskim, które nie należy do najłatwiejszych, dlatego powierzając swoją sprawę niedoświadczonym prawnikom można nie osiągnąć założonego celu. W naszej kancelarii od lat pracujemy nad rozmaitymi przypadkami związanymi ze służebnością przesyłu. To pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczanie i nauczyło, jak powinniśmy pracować z Klientem. Skupianie się na szczegółach już na samym początku współpracy ułatwia całe postępowanie oraz zmniejsza możliwość powstania wszelkich zbędnych kosztów dla Klientów.

Służebność przesyłu małopolskie – jak ustalić wysokość należności?

Służebność przesyłu – małopolskieWysokość wypłacanego odszkodowania czy wynagrodzenia za służebność przesyłu jest ustalana indywidualnie podczas każdej sprawy. Wpływ na nią ma wiele czynników, które trzeba dogłębnie przeanalizować, aby ustalić jak najlepsze warunki dla Klienta.  Służebność przesyłu nie jest niczym prostym, dlatego warto zatrudnić specjalistę, który oceni i pomoże ustalić wysokość należności. W naszej kancelarii sami wyliczamy również wysokość roszczeń. To pozwala nam weryfikować pracę biegłych sądowych i skrupulatnie przyglądać się wszystkim etapom postępowania.