Służebność przesyłu – Kraków 2021-06-18T10:58:17+00:00
Loading...

Służebność przesyłu – Kraków

Zmieniające się regulacje prawne i rosnące potrzeby ze strony właścicieli gruntów spowodowały, że w 2013 roku otworzyliśmy naszą kancelarię. Rozpoczęcie naszej działalności poprzedziliśmy gruntownym przygotowaniem merytoryczny. Pojęcie służebność przesyłu w polskim prawie pojawiło się dopiero w 2008 roku. Wcześniej mogliśmy wyróżnić tylko służebność rzeczową i osobistą. W 2010 roku zmodyfikowano zapisy prawne, co umożliwiło odpłatną regulację. Jako pierwsi zaangażowaliśmy się w służebność przesyłu, dzięki temu posiadamy ogromne doświadczanie i wiedzę w tej kwestii. Biegle znamy się również na prawie rzeczowym, nieruchomości i energetycznym, dzięki temu nasza działalność jest tak skuteczna i może się prężnie rozwijać. Nasza kancelaria pomaga Państwu w zdobyciu odszkodowania za słupy energetyczne i linie wysokiego napięcia znajdujące się na prywatnej posesji. Służebność przesyłu, mimo swojej czasem skomplikowanej specyfiki, jest tematem, z którym zawsze sobie poradzimy i chętnie Państwu pomożemy.

Służebność przesyłu – dlaczego warto nas wybrać?

Służebność przesyłu – KrakówBez wątpienia naszym największym atutem jest to, że działamy w tej dziedzinie dłużej niż inne kancelarie w Polsce. Jesteśmy prekursorami w kwestii służebności przesyłu w naszym kraju. Przed rozpoczęciem działalności dogłębnie zweryfikowaliśmy wszystko co związane z zagadnieniem służebność przesyłu. Stworzyliśmy zespół profesjonalistów, którzy działają na terenie całego kraju. chętnie służymy swoim wsparciem w całej Polsce, ponieważ znając swoją skuteczność, chcemy zadowolić szerokie grono Klientów. Służebność przesyłu to dla nas nie tylko linie energetyczne, ale wszystkie sieci przesyłowe. Zajmujemy się gazociągami, wodociągami, ropociągami, światłowodami i kanalizacją. Jesteśmy czujni i rzetelnie sprawdzamy pracę biegłych przy ustalaniu wysokości roszczeń. Dodatkowo do każdego zlecenia podchodzimy indywidualne. Każda sprawa wymaga właściwego podejścia, dzięki któremu możemy odpowiednio zaplanować współpracę z Klientem oraz zmaksymalizować możliwość wygrania sprawy sądowej.

Odszkodowanie czy wynagrodzenie – służebność przesyłu

Służebność przesyłu – KrakówWypłacanie rekompensaty finansowej jest możliwe od 2010 roku. Jej forma zależy od czasu w jakim rozpoczęła się budowa danego przesyłu. Służebność przesyłu w polskim prawie została uregulowana względem sytuacji przedsiębiorców oraz właścicieli gruntów. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące tego zagadnienia są obecnie już jasno określone. Jest to zupełnie inna sytuacja niż jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu, kiedy temat praktycznie nie istniał w prawie. Wynagrodzenie za służebność przesyłu należy się właścicielowi nieruchomości od momentu podpisania umowy z danym przedsiębiorstwem. Naszym zadaniem jest podjęcie działań do zawarcia jak najkorzystniejszych warunków tej umowy. Skutecznie dbamy o dobro naszego Klienta dociekając, aby nie został on w żaden sposób niesłusznie potraktowany. Wysokość wynagrodzenia za służebność przesyłu jest tym wyższa im większe jest napięcie prądu.