O nas

            Nihil Obstat Sp. z o.o. powstał w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie Klientów w Polsce na profesjonalne usługi prawne. Podejmujemy się trudnych spraw, kończąc je sukcesem i nie wpędzając przy tym naszych Klientów w niepotrzebne wydatki. Tym samym dajemy szansę na wygranie spraw i rozwiązanie ich problemów, których latami nie mogli załatwić w obawie przed ogromnymi kosztami prawnymi, nie mając przy tym pewności wygrania sprawy.

            Bardzo często podejmujemy się najcięższych i najtrudniejszych spraw, z którymi inne kancelarie prawne nie są w stanie sobie poradzić.

            Nihil Obstat Sp. z o.o. jest jedną z najskuteczniejszych firm prawniczych w Polsce. Współpracujemy z ponad 160 prawnikami w kraju i za granicą. Są to przede wszystkim prawnicy, tłumacze przysięgli, konsultanci Sejmowych Komisji Ustawodawczych oraz byli sędziowie Trybunału Konstytucyjnego. Jest to zespół z bardzo bogatym doświadczeniem zawodowym, odznaczający się dużym zaangażowaniem, dokładnością, sumiennością i odpowiedzialnością. Dzięki odpowiedniemu kapitałowi ludzkiemu możemy sprostać wymaganiom stawianym przez kontrahentów.

            Możemy reprezentować Klientów w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii i wielu innych krajach UE.