Loading...
Służebność przesyłu 2018-01-24T17:33:24+00:00

Służebność przesyłu

Szukasz pomocy z zakresu służebności przesyłu? Dobrze trafiłeś – jesteśmy jedną z najdłużej działających firm prawniczych w Polsce, specjalizującą się w tej dziedzinie prawa. Pierwszej sprawy podjęliśmy się w 2011 roku. O jak najlepsze warunki dla naszych Klientów dba wyspecjalizowany zespół prawników mających doświadczenie w prowadzeniu spraw ze wszystkimi przedsiębiorcami przesyłowymi, począwszy od właścicieli linii elektrycznych, a kończąc na właścicielach wodociągów, ropociągów czy linii gazowych. Poznaj szczegóły: służebność przesyłu odszkodowanie

Zajmujemy się sprawami pomiędzy przedsiębiorcami przesyłowymi a właścicielami nieruchomości (właścicielami działek, lub budynków na których takie urządzenia się znajdują lub są dopiero planowane)

służebność przesyłu odszkodowanie

Pomożemy Państwu między innymi:

– ocenić możliwość wygrania procesu, nie wpędzając w niepotrzebne koszty naszych Klientów.
– wyliczyć wysokość roszczenia aby nie angażować się w koszty prowadzenia sprawy kiedy wysokość roszczenia nie będzie dla Państwa atrakcyjna, aby kierować sprawę do Sądu, po wcześniejszej odmowie zawarcia ugody przez Przedsiębiorstwo Przesyłowe
– określić zakres, w jakim przedsiębiorca przesyłowy może korzystać z nieruchomości,
– uzyskać wynagrodzenie za służebność przesyłu , a także odszkodowanie
– uzyskać odszkodowanie z tytułu bezumownego korzystania z nieruchomości (10 lat dla osób fizycznych oraz 3 lat dla osób prawnych)

Coraz częściej prowadzone przez nas sprawy kończymy już na etapie procesu negocjacji – na postępowaniu przedsądowym tzw. ugodzie, co niewątpliwie stanowi potwierdzenie i gwarancję skutecznego dochodzenia należności.